Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Limit terms by vocabulary
bo: ནང་ཚན་སྤྱི་མིང་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Fallback value
bo: ཕྱིར་ལོག་གི་ཐོབ་གྲངས
