Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Limit terms by vocabulary
da: Begræns termer efter ordforråd

en: Query parameter
da: Forespørgselsparameter

en: The query parameter to use.
da: Forespørgselsparameter som skal bruges.

en: Fallback value
da: Fallback-værdi

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
da: Fallback-værdi som skal bruges når ovenstående query-parameter ikke er tilstede.
