Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Parameter
es: Parámetro

en: Limit terms by vocabulary
es: Limitar los términos por vocabulario

en: Query parameter
es: Parámetro de consulta

en: The query parameter to use.
es: El parámetro de consulta que desea utilizar.

en: Fallback value
es: Valor de retorno

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
es: El valor de respaldo a utilizar cuando el parámetro de la consulta de arriba no esté presente.
