Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Parameter
et: Parameeter

en: Query parameter
et: Päringu parameeter

en: The query parameter to use.
et: Kasutatav päringu parameeter.
