Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Parameter
fi: Parametri

en: Limit terms by vocabulary
fi: Rajoita termejä sanastoittain

en: Query parameter
fi: Kyselyn parametri

en: The query parameter to use.
fi: Käytettävä kyselyn parametri.

en: Fallback value
fi: Fallback arvo

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
fi: Käytettävä fallback arvo kun kyselyn parametri ei ole saatavilla.
