Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Parameter
fr: Paramètre

en: Limit terms by vocabulary
fr: Limiter les termes par vocabulaire

en: Query parameter
fr: Paramètre de requête

en: The query parameter to use.
fr: Le paramètre de requête à utiliser.

en: Fallback value
fr: Valeur de repli

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
fr: La valeur de repli à utiliser lorsque le paramètre de la requête ci-dessus n'est pas présent.
