Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Parameter
he: פרמטר

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים
