Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Views
it: Viste

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Parameter
it: Parametro

en: Limit terms by vocabulary
it: Limita i termini nel vocabolario

en: Query parameter
it: Parametro query

en: The query parameter to use.
it: Il parametro della query da utilizzare.

en: Fallback value
it: Valore di riserva

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
it: Il valore di riserva da utilizzare quando il parametro qui sopra non è presente.
