Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Query parameter
nl: Query-parameter

en: The query parameter to use.
nl: De te gebruiken query-parameter.

en: Fallback value
nl: Fallback-waarde

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
nl: De fallback-waarde die gebruikt moet worden als de bovenstaande query-parameter niet bestaat.
