Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Limit terms by vocabulary
oc: Limitar los tèrmes per vocabulari
