Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Parameter
pl: Parametr

en: Limit terms by vocabulary
pl: Wybieraj terminy tylko z określonych słowników

en: Query parameter
pl: Parametr zapytania

en: The query parameter to use.
pl: Parametr zapytania, którego należy użyć.

en: Fallback value
pl: Wartość awaryjna

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
pl: Wartość awaryjna, którą należy użyć gdy nie występuje powyższy parametr zapytania.
