Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Parameter
az: Parametr

en: Limit terms by vocabulary
az: Terminləri lüğətə görə məhdudlaşdırın

en: Query parameter
az: Sorğu parametri

en: The query parameter to use.
az: İstifadə ediləcək sorğu parametri.

en: Fallback value
az: Geri qayıtma qiyməti

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
az: Yuxarıdakı sorğu parametri mövcud olmadıqda istifadə ediləcək ehtiyat dəyəri.
