Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Query parameter
ca: Paràmetre de la consulta

en: The query parameter to use.
ca: El paràmetre de consulta a usar.

en: Fallback value
ca: Valor alternatiu

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
ca: El valor alternatiu a usar quan el paràmetre de la consulta anterior no estigui present.
