Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Views
id: View

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Limit terms by vocabulary
id: Batasi istilah dengan kosa kata

en: Query parameter
id: Parameter kueri

en: The query parameter to use.
id: Parameter kueri yang akan digunakan.

en: Fallback value
id: Nilai fallback

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
id: Nilai fallback yang akan digunakan ketika parameter kueri di atas tidak ada.
