Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas
