Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Limit terms by vocabulary
pt: Limitar termos por vocabulário

en: Query parameter
pt: Parâmetro de Query

en: The query parameter to use.
pt: O parâmetro de Query a ser utilizado.

en: Fallback value
pt: Valor de reserva

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
pt: O valor substituto a ser utilizado quando o parâmetro de consulta acima não estiver presente.
