Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Parameter
ro: Parametru

en: Limit terms by vocabulary
ro: Limitare termeni după vocabular

en: Query parameter
ro: Parametrul interogării

en: The query parameter to use.
ro: Parametrul interogării de utilizat.

en: Fallback value
ro: Valoare de rezervă

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
ro: Valoarea de rezervă utilizată când parametrul interogării de mai sus nu este prezent.
