Views taxonomy name default argument (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Limit terms by vocabulary
sv: Begränsa termer genom vokabulär

en: Query parameter
sv: Parameter för databasfråga

en: Fallback value
sv: Värde i reserv

en: The fallback value to use when the above query parameter is not present.
sv: Värdet för reserv att använda när ovanstående parameter för databasfråga inte finns.
