Views Templates (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Add view from template
be: Дадаць від з шаблону

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
