Views Templates (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: View name
et: Vaate nimi

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: selle vaate unikaalne masinloetav nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja allkriipsu.

en: Add view from template
et: Lisa vaade mallist

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat
