Views Templates (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: View name
da: Navn

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
da: Et internt navn til dette view. Må kun indeholde små bogstaver, tal og understregninger.

en: Add view from template
da: Tilføj view fra template

en: Duplicate of @label
da: Duplikat af @label
