Views Templates (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View name
eo: Nomo de vido
