Views Templates (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono
