Views Templates (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Add view from template
nl: Met een template een overzicht toevoegen

en: Duplicate of @label
nl: Duplicaat van @label
