Views Templates (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: View name
vi: Tên View

en: Add view from template
vi: Tạo view từ mẫu
