Views Templates (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
