Views Templates (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalny identyfikator systemowy dla tego widoku. Może składać się jedynie z małych liter, cyfr i znaków podkreślenia.

en: Add view from template
pl: Dodaj widok z szablonu

en: Duplicate of @label
pl: Duplikat @label
