Views Templates (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: View name
ro: Numele vizualizării

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume de mașină lizibil și unic pentru acest View. Aceasta trebuie să conțină numai litere mici, numere și liniuțe de subliniere (underscores).

en: Duplicate of @label
ro: Duplicat al @label
