Views Templates (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: View name
sk: Meno pohľadu
