Views Templates (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View name
az: Görünüş adı

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Bu Görünüş üçün maşın tərəfindən oxuna bilən unikal ad. O, yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: Duplicate of @label
az: @label dublikatı
