Views Templates (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
bo: མཐོང་རིས་འདི་ལ་མཚུངས་མེད་ཡིན་པ་དང་འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཞིག་སྟེ། དེ་ནི་ངེས་པར་ཏུ་ཆུང་བྲིས་དང་གྲངས་ཀ འོག་ཐིག་བཅས་ལས་ཡོད་མི་རུང་།

en: Add view from template
bo: དཔེ་གཞི་ནས་མཐོང་རིས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ
