Views Templates (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Näkymän yksilöllinen koneluettava nimi. Nimi voi sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Add view from template
fi: Lisää näkymä mallineesta

en: Duplicate of @label
fi: Klooni @label
