Views Templates (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: View name
ru: Имя представления

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя для этого представления. Оно должно содержать только латиницу в нижнем регистре, цифры и символы подчеркивания.

en: Add view from template
ru: Добавить представление из шаблона

en: Duplicate of @label
ru: Дублировать @label
