Views TimelineJS integration (4.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (49 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: - None -
cy: - Dim -

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Text field
cy: Maes testun

en: Bulgarian
cy: Bwlgaraidd

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hebrew
cy: Hebraeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Lithuanian
cy: Lithwaneg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Afrikaans
cy: Affricaneg

en: Belarusian
cy: Belarwsaidd

en: Estonian
cy: Estoniad

en: Basque
cy: Basgeg

en: Frisian
cy: Ffriseg

en: Irish
cy: Gwyddeleg

en: Galician
cy: Galiseg

en: Armenian
cy: Armeneg

en: Icelandic
cy: Islandeg

en: Georgian
cy: Georgeg

en: Luxembourgish
cy: Lwcsembwrgaidd

en: Latvian
cy: Latfieg

en: Malay
cy: Maleieg

en: Nepali
cy: Nepaleg

en: Slovenian
cy: Slofeneg

en: Tamil
cy: Tamileg

en: Telugu
cy: Telwgw

en: Ukrainian
cy: Wcreineg

en: Urdu
cy: Wrdw
