Views TimelineJS integration (4.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: Thai
pa: ਥਾਈ

en: Urdu
pa: ਉਰਦੂ
