Views TimelineJS integration (4.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Views
th: ดู

en: Media
th: สื่อ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Esperanto
th: การดำเนินการ

en: Thai
th: ไทย
