Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Arabic
ast: Árabe

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu

en: Text field
ast: Campu de testu
