Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས
