Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: English
bs: Engleski

en: Text field
bs: Tekst polje
