Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Language
da: Sprog

en: - None -
da: - Ingen -

en: Bottom
da: Bund

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: Greek
da: Græsk

en: Hebrew
da: Hebraisk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Headline
da: Overskrift

en: Lithuanian
da: Littauisk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Belarusian
da: Hviderussisk

en: Estonian
da: Estonsk

en: Basque
da: Baskisk

en: Frisian
da: Frisisk

en: Irish
da: Irsk

en: Galician
da: Galicisk

en: Armenian
da: Armensk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Georgian
da: Georgisk

en: Luxembourgish
da: Luxembourgsk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Malay
da: Malaysisk

en: Nepali
da: Nepalesisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Tamil
da: Tamilsk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Body text
da: Brødtekst

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
