Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: English
ga: Béarla

en: Irish
ga: Gaeilge
