Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Bulgarian
my: ဘူလ်ဂေးရီးယား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hebrew
my: ေဟၿဗဲဘာသာစကား

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်

en: Hindi
my: ဟင်ဒီ

en: Afrikaans
my: အာဖရိကဘာသာစကား

en: Irish
my: အိုင်းရစ်

en: Nepali
my: နီပါလီ

en: Thai
my: ထိုင်း
