Views TimelineJS integration (4.0.0) - en to ta translation catalogue (57 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Bulgarian
ta: பல்கேரியர்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hebrew
ta: ஹீப்ரூ

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Slovak
ta: சுலொவக்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: Hindi
ta: ஹிந்தி

en: Catalan
ta: கடலன்

en: Afrikaans
ta: ஆப்ரிகான்

en: Belarusian
ta: பெலாரஸ்

en: Esperanto
ta: எசுப்பராண்ட்டோ

en: Estonian
ta: எசுடோனியர்

en: Basque
ta: பாஸ்க்

en: Frisian
ta: பிரிசியன்

en: Irish
ta: ஐரிஸ்

en: Galician
ta: கலிசியன்

en: Armenian
ta: ஆர்மேனியர்

en: Icelandic
ta: ஐஸ்லாந்தியர்

en: Georgian
ta: ஜார்ஜியர்

en: Luxembourgish
ta: லுக்ஃசம்பூர்கியம்

en: Latvian
ta: லாத்வியன்

en: Malay
ta: மலே

en: Nepali
ta: நேபாளி

en: Slovenian
ta: சுலொவெனியன்

en: Tamil
ta: தமிழ்

en: Telugu
ta: தெலுங்கு

en: Thai
ta: தாய்

en: Tagalog
ta: தகலாக்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Urdu
ta: உருது
