Views TimelineJS integration (4.0.1) - en to oc translation catalogue (49 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Media
oc: Mèdia

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Chinese
oc: Chinés

en: Korean
oc: Corean

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Bulgarian
oc: Bulgar

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: Greek
oc: Grèc

en: Hebrew
oc: Ebrieu

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian

en: Hindi
oc: Hindó

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Belarusian
oc: Bielorus

en: Basque
oc: Basc

en: Frisian
oc: Frison

en: Irish
oc: Irlandés

en: Armenian
oc: Armèni

en: Icelandic
oc: Islandés

en: Luxembourgish
oc: Luxemborgés

en: Latvian
oc: Lituanian

en: Malay
oc: Malés

en: Nepali
oc: Nepalian

en: Slovenian
oc: Eslovèn

en: Thai
oc: Tailandés

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian
