Views TimelineJS integration (8.x-3.0-beta2) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hebrew
sq: Hebraike

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Catalan
sq: Katalane

en: Afrikaans
sq: Afrikane

en: Belarusian
sq: Bjellorusisht

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Basque
sq: Baske

en: Frisian
sq: Friziane

en: Irish
sq: Irlandeze

en: Armenian
sq: Armenisht

en: Icelandic
sq: Islandeze

en: Georgian
sq: Gjeorgjisht

en: Luxembourgish
sq: Luksemburgeze

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Slovenian
sq: Sllovene

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
