Views TimelineJS integration (8.x-3.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: - None -
az: - heç nə -

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Text field
az: Mətn sahəsi
