Views TimelineJS integration (8.x-3.1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Hindi
bn: হিন্দী

en: Nepali
bn: নেপালী

en: Thai
bn: থাই

en: Urdu
bn: উর্দু
