Views TimelineJS integration (8.x-3.1) - en to eo translation catalogue (52 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Views
eo: Vidoj

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: Greek
eo: Greka

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova

en: Hindi
eo: Hinda

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Afrikaans
eo: Afrikansa

en: Belarusian
eo: Belorusa

en: Estonian
eo: Estona

en: Basque
eo: Eŭska

en: Frisian
eo: Frisa

en: Irish
eo: Irlanda

en: Galician
eo: Galega

en: Armenian
eo: Armena

en: Icelandic
eo: Islanda

en: Georgian
eo: Kartvela

en: Luxembourgish
eo: Luksemburga

en: Latvian
eo: Latva

en: Malay
eo: Malaja

en: Nepali
eo: Nepala

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Tamil
eo: Tamila

en: Telugu
eo: Telugua

en: Thai
eo: Taja

en: Tagalog
eo: Tagaloga

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Urdu
eo: Urda
