Views TimelineJS integration (8.x-3.1) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Type
sv: Slag

en: Language
sv: Mál

en: - None -
sv: - Einki -

en: Arabic
sv: Arabiskt

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Bulgarian
sv: Bulgarskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hebrew
sv: Hebraiskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Slovak
sv: Slovakiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Lithuanian
sv: Litavskt

en: Hindi
sv: Hindiskt

en: Catalan
sv: Katalanskt

en: Belarusian
sv: Hvítarussiskt

en: Estonian
sv: Estiskt

en: Basque
sv: Baskiskt

en: Frisian
sv: Frísiskt

en: Irish
sv: Írskt

en: Galician
sv: Galisiskt

en: Armenian
sv: Armenskt

en: Icelandic
sv: Íslendskt

en: Georgian
sv: Georgiskt

en: Luxembourgish
sv: Luksemborgskt

en: Latvian
sv: Lettiskt

en: Malay
sv: Malaiskst

en: Nepali
sv: Nepalskt

en: Slovenian
sv: Slovenskt

en: Tamil
sv: Tamilskt

en: Thai
sv: Tai

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt
