Views TimelineJS integration (8.x-3.2) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Media
et: Meedia

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Background color
et: Taustavärv

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Hindi
et: Hindi keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: Belarusian
et: Valgevene keel

en: Esperanto
et: Esperanto keel

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Basque
et: Baski keel

en: Frisian
et: Friisi keel

en: Irish
et: Irii keel

en: Galician
et: Galeegi keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Icelandic
et: Islandi keel

en: Georgian
et: Gruusia keel

en: Luxembourgish
et: Luksemburgi keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Malay
et: Malai keel

en: Nepali
et: Nepaali keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Tamil
et: Tamili keel

en: Telugu
et: Telugu keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Tagalog
et: Tagalogi keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Urdu
et: Urdu keel

en: Field mappings
et: Välja mappingud
